Fırın Baca Temizleme

Belediyelerin son yıllarda zorunlu olarak firmalara şart koştuğu Fırın baca temizleme işlemlerini yapan ender firmaların bulunduğunu sizlere belirtmekte fayda var. Bu işin son derece titizlik isteyen bir çalışma olmasından dolayı sizlere bu konuda yardımcı olmak için uzun zamandır hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek gerekli yardımı alabilirsiniz.

Özellikle yakıt türü olarak fırınlarda kullanılan kömür , odun , LPG gibi yakıt türleri zaman içerisine bacaların kirlenmesine neden olmaktadır. Bacaların içerisinde biriken artıkların insan sağlığına son derece zarar veren zehirli maddeler olmasından dolayı ülkemizde Fırın baca temizleme işlemleri artık zorunlu hale geldi. Bunun nedenlerinin başında gelen ise zamanla iş kazalarının meydana gelmesi ve bacaların içerisinde bulunan gazların kimi zaman insan hayatını tehlikeye sokmasından dolayı.

İş güvenliği alanında başlatılan bu temizleme işlemlerinin zorunlu hale gelmesinden sonra firmamız gerekli belgelerini tamamladı ve itfaiye daire başkanlıklarından alınması gereken temizleme sertifikasına sahip oldu. Son derece önemli olan bu işlemleri yapmak için işinde uzman firmalardan raporlar isteyen belediyeler aksi bir durum karşısında firmanıza ceza kesmek zorunda kalacaktır. Bizlerde bu konuda uzun zamandır bizlerle çalışan müşterilerimizin bu taleplerini karşılamak adına İtfaiye’den aldığımız sertifika ile işlemlerimize devam ediyoruz.

Fırınlarınıza oluşan baca kurumlarından kurtulmak için sizlere sertifikalı olarak sunduğumuz bu hizmet karşısında temizlik işlemlerimizi yaptıktan sonra bir rapor veriyoruz. Bu rapor sizlerin bacalarınızı temizlettiğiniz konusunda elinizde mutlaka bulunması gereken belgedir. Belediyeler tarafından ekiplerin kontrollere gelmesinden sonra sizlerden istenecek olan bu belgeyi göstermeniz ceza yemekten size kurtaracaktır. Fırın baca temizleme işlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizleri arayarak randevu alabilirsiniz. Müşteri hattımız sizlere bu konuda yardımcı olacaktır.