Dalaman Baca Temizleme

Ülkemizde giderek artan yakıt türlerinin başında gelen doğalgaz yakıtı beraberine sorunları da getirmektedir. Özellikle yakıt olarak kullanımı her geçen gün artan yakıt türlerinden doğalgazın kullanımından sonra ortaya çıkan bazı sorunları ortadan kaldırmak için Tunç temizlik olarak baca temizleme konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Firma olarak uzun zamandır hizmet verdiğimiz bu alanda Dalaman baca temizleme firmalarının arasında lider konumda bulunan şirketimiz siz değerli müşterilerimize de hizmet vermek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Baca temizliği konusunda sertifika sahibi olan firmaların başında gelen ve İtfaiye Daire başkanlığından aldığı sertifika ile çalışmalarına devam eden firmamızın bu konuda çalışmaları son derece profesyonel kişilerce sorunsuz bir şekilde yerine getirilmektedir. Özellikle iş yerlerinin ve evler için son derece önemli olan bacaların temizliği konusunda sizlere hizmet veren Tunç temizlik olarak Dalaman baca temizleme firması olarak da hizmet veriyoruz.

2002 yılında çıkartılan yönetmelikten sonra bacaların belirli periyotlarda temizlenmesinin artık yasal hale gelmesinden sonra günümüze kadar faaliyet gösteren Tunç temizlik firması olarak bizlerde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Özellikle iş yerlerinde kullanılan bacaların daha çabuk kirlenmesinden sonra ortaya çıkan sorunları en aza indirgemek için çalışmalarına devam eden firmamızın bugüne kadar yaptığı çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Özellikle baca temizliği konusunun son derece önemli olmasından sonra müşterilerin oldukça fazla önem verdiği konulardan olan baca temizliği için iş yerlerinin 3 aylık periyotlar halinde temizlenmesi gerekmektedir. İş yerlerinde kullanılan yakıt türlerinden oluşan kurumların zaman içerisinde bacaları tıkması çok büyük sorunları beraberinde getirdiği için sizlerde temizlik konusunda Tunç temizlik firmamız ile çalışmaya özen gösteriniz. Elimizde bulunan sertifika ile müşterilerine hizmet veren firmamızın bugüne kadar yaptığı çalışmalardan son derece memnun olan müşterilerimizin arasına sizde katılmak isterseniz 0232 329 99 29 numaralı telefonları arayarak bizlerden randevu almanız gerekmektedir. Tunç temizlik firmasınıarayarak sizlerde randevu alarak baca temizliği konusunda firmamızdan randevu alanız gerekmektedir. Bu konuda destek almak için müşteri hizmetlerimiz ile görüşmeniz yeterlidir.