Şömine Baca Temizleme

Şömine, insanoğlunun ateşi kullanmaya başladığı ilk çağlardan beri var olduğu düşünülen bir mimari yapı ögesidir. Mekanları ısıtmak, bazen de yöresel olarak yemek pişirmek gibi amaçlarla kullanılır.

Şömineler günümüzde en çok vakit geçirilen alanlarda bulunsa da pek çok yerde ev dışında ve avlularda dekoratif amaçla da kullanılmaktadır.

Şöminenizin verimini artırmak ve güvenli yakma işlemi için yakma sıklığınıza göre düzenli olarak şömine bacanızın temizlenmesi gerekir. Ancak işin bu kısmı profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Şömine ve kombi bacası temizliğinde usta olan profesyonel ekibimiz, şöminenizi baştan aşağı derinlemesine temizledikleri gibi sizi havalandırma tıkanıklığı gibi problemler karşısında uyarabilecek ve şöminenizin durumu konusunda bilgilendirebileceklerdir.

Şömine baca temizliği  işlerinizde de 7/24 hizmetinizdeyiz. Siz boş yere kendinizi yormayın ekibimiz sizler için en sağlıklı biçimde şömine baca temizliğinizi garantili yapar ve sonuna kadar arkasında durur.

Yangından korunmak, çevreyi kirletmemek ve zehirlenmemek için baca temizliğine dikkat edilmelidir. Tunç Temizlik 7/24 sizler için bir telefon kadar yakındır. Hemen arayın…